DREMA i Furnica 2015 na MTP, a obiad w Gospodzie!


logo Drema

06. – 09.10.15r. – termin najważniejszych w Polsce Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. Na MTP będą wszyscy liczący się producenci i dostawcy. Musisz być i Ty!

Spędzając większość dnia na poznawaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu obróbki, ochrony i transportu drewna bądź produkcji mebli oraz ich części w ramach targów Furnica, nie zdołasz zobaczyć wszystkich atrakcji Poznania. Będziesz miał jednak dość czasu by udać się w kulinarną podróż, która przybliży Ci wielkopolskie tradycje i kulturę znacznie lepiej niż niejeden przewodnik!

Po kilku godzinach na hali MTP z pewnością nabierzesz ochoty na porządny obiad, do którego nijak ma się nawet najlepiej obłożona bułka kupiona na dworcu Głównym. Wtedy już tylko krótka podróż tramwajem dzieli Cię od naszej Gospody!

W kwadrans na uczcie po bambersku!

Trasa: „Most Dworcowy” – „Plac Wielkopolski”. 4 przystanki bimbą i niecałe 300m do celu. Naszą restaurację znajdziesz kierując się czujnym wzrokiem mosiężnego Marsa strzegącego północno-zachodniego wejścia na Stary Rynek. W najlepszy okres dla kuchni tego regionu przeniesie Cię faszerowana kaczka z jabzami lub grillowana w plastrach boczku polędwiczka ze świni wielkopolskiej serwowana z pyrami i tradycyjnym gzikiem.

Po DREMIE spotkajmy się w Gospodzie!

Już dzisiaj zarezerwuj stolik dla siebie i znajomych:

+48 61 851 80 22